Preskočiť na obsah
Gabriel Dzubák

Financie a poistenie

Gabriel Dzubák

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Strážske
Od roku
2014
IČO
48 039 713

Gabriel Dzubák

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 22 Strážske
Na trhu od
2. septembra 2014
IČO
48 039 713
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Gabriel Dzubák

Gabriel Dzubák – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Strážske. Podniká od 2. septembra 2014.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Gabriel Dzubák
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
48 039 713
Dátum vzniku
2. septembra 2014
Miesto podnikania
072 22 Strážske
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 293574
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 24. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Gabriel Dzubák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Gabriel Dzubák?

Miesto podnikania je v obci 072 22 Strážske.

Čím sa Gabriel Dzubák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Gabriel Dzubák?

IČO je 48 039 713.

Odkedy podniká Gabriel Dzubák?

Podnikanie začalo 2. septembra 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Gabriel Dzubák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese gabriel-dzubak-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.